satteam

Język:

en pl

Twój koszyk jest pusty

Waluta

Nie masz jeszcze konta w naszym sklepie? Rejestracja

Inverto SatPal Miernik DVB-S2

Inverto SatPal Miernik DVB-S2

PLN 999,00

Dostępność: Na magazynie

Inverto SatPal - miernik do instalacji satelitarnych za pomocą aplikacji w smartfonie iOS/Android

 

  •     Miernik SAT z analizatorem widma i analizatorem transponderów
  •     Programator do konwerterów Inverto Unicable II i multiswitchy
  •     Samowystarczalne zasilanie dzięki dołączonemu Powerbank

Kontroler SatPal ™ wraz z aplikacją SatPal ™ to wielofunkcyjne narzędzie do instalacji anteny satelitarnej, które umożliwia instalatorom i operatorom DTH sterowanie, diagnozowanie, rejestrowanie i programowanie jakości ich instalacji *. Zawiera Sat Finder, profesjonalny miernik satelitarny, a także wyjątkowy kreator szczegółowych raportów.

Funkcja Sat Finder, obsługiwana sygnałami GPS, pomaga instalatorowi szybko wyrównać antenę satelitarną z dokładnym azymutem i kątem wzniesienia oraz kątem nachylenia LNB. Sat Meter wyposażony jest w analizator widma w czasie rzeczywistym i umożliwia profesjonalne pomiary siły i jakości sygnału, MER, BER, PER, C / N i Link Margin. Opcjonalny włączany brzęczyk pomaga zoptymalizować moc odbioru w zależności od poziomu sygnału i jakości sygnału.

Łatwy w użyciu kreator instalacji i raportów generuje kompleksowe raporty w różnych formatach, w tym informacje kontaktowe instalatora, dane o lokalizacji instalacji z mapą, spis zainstalowanych urządzeń z numerami modeli i numerami seryjnymi (zeskanowane lub ręcznie wprowadzone), zdjęcia instalacyjne i dane z transpondera. Raporty są przesyłane pocztą e-mail w celu archiwizacji i zapewnienia pełnej identyfikacji instalacji.

Kontroler SatPal ™ może być również używany jako programator do konwertera Invertos Unicable II ™ i multiswitchy. Aplikacja SatPal ™ umożliwia instalatorowi tworzenie plików konfiguracyjnych i przesyłanie ich na urządzenia, takie jak Na przykład podczas zmiany transpondera operatora lub instalacji MDU za pomocą LNB dCSS działających w trybie statycznym. Pliki konfiguracyjne można przechowywać lokalnie, na smartfonie, w chmurze lub w pamięci kontrolera SatPal ™, aby przesłać je bezpośrednio, naciskając przycisk. Aplikacja umożliwia również aktualizację oprogramowania układowego i dostęp do informacji diagnostycznych przechowywanych na urządzeniach Unicable II ™. Wszystko to zapakowane w małe, poręczne narzędzie, które również jest niedrogie. Rozwiązanie SatPal ™ gwarantuje wyższą wydajność i znaczne obniżenie kosztów usług.

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie
Wpisz swój adres e-mail

© Satteam.pl Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl